Rejestracja

  1. Europejskie Forum Rolnicze
  2. Rejestracja
EFR

Formularz rejestracji na forum

Bezpłatna rejestracja uczestników na Europejskie Forum Rolnicze w 2019 roku prowadzona jest od 10 stycznia do 25 lutego 2019 roku za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego: http://forum-jasionka.pl/rejestracja

Rejestracja składa się z dwóch etapów – w pierwszym należy wypełnić formularz rejestracji, a następnie zatwierdzić link do rejestracji, który przyjdzie drogą e-mailową.

W drugim etapie zgłoszenie zostanie sprawdzone przez biuro organizatora Forum. Po zakończeniu II etapu na podany e-mail zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem uczestnictwa.

Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w rejestracji przed rozpoczęciem Forum. Liczba miejsc jest ograniczona.


 

Wybierz interesujące wydarzenia

Dzień 1, 1 marca 2019 (piątek)
Dzień 2, 2 marca 2019 (sobota)

Informacje o uczestniku

Dane kontaktowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu przez administratora: Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej z siedzibą: 08-014 Warszawa ul. Miedziana 3A w celu organizacji i udziału w Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce. Więcej informacji w regulaminie

Wyrażam zgodę̨ na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku przez Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskie, zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2018 poz. 1191) na cele związane z promocją Europejskiego Forum Rolniczego w Jasionce. Możliwe formy rozpowszechnienia wizerunku to publikacje prasowe oraz internetowe, media społecznościowe, strony internetowe: www.efrwp.com.pl, www.forum-jasionka.pl, telewizja.

Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych